Новое на сайте

Архивы

Темы

Архив за Апрель 2013

« Раньше

Бар у Фолі-Бержер картина Е. Мане

28 Апр 2013

У 1881 році у французькому Салоні Е. Мане вручають довгоочікувану другу нагороду за портрет мисливця на левів. Пертюізе. Після чого Мане стає поза конкурсом і може експонувати свої картини, без якого або дозволу журі Салону.

Скриньки Палех — візитна картка російського сувенірного майстерності

28 Апр 2013

Палех — казкове село талановитих майстрів і унікальних творів, які виконуються вручну і несуть оригінальне смислове наповнення. Він почесно увійшов в історію мистецтва, і заслужено вважається центром такого виду живопису як лакова мініатюра.

Вибір книги

26 Апр 2013

Дуже часто в житті ми стикаємося з ситуацією, коли потрібно вибирати подарунок для людини, у якого є не всі, але майже все.

Стилі і жанри мистецтв

26 Апр 2013

Фовізм (франц. fauvisme, від fauve — дикий). Перебіг французького живопису 20 століття. Фовізм можна перекласти як Дикі. Таке прізвисько критики дали групі художників, які виступали зі своїми роботами у відомому Салоні Знедолених . Серед перших фовістів були такі відомі художники, як: А.Матісса, А.Марков, Ж.Руо, М.Вламнік та інші.

Matteo Pugliese бронзова скульптура

26 Апр 2013

Matteo Pugliese — італійський скульптор. Народився в 1969 році. Живе і працює в Мілані. Виставки його робіт проходять по всьому світу. Особливо сильне враження викликає одна з серій робіт цього автора. Це атлетичні чоловіки, які виходять зі стін, виповзають, проходять крізь стіни, називайте, як хочете.

Французький художник-коллажіст Sam Van Olffen

26 Апр 2013

Божевільне творчість допомогою колажу представляє нам художник з Франції Sam Van Olffen.

Фотографії хвиль David Orias

26 Апр 2013

Хвилі завжди зачаровували людини, адже недарма кажуть, що на воду можна дивитися нескінченно.

Картина Рембрандта — Повернення блудного сина

24 Апр 2013

У XVII столітті велику популярність придбав сюжет про блудного сина. В основі сюжету лежить євангельська притча про сина, який вирішив самовільно забрати у батька належну йому частку спадщини і розпорядитися нею на свій розсуд. Він прогуляв стан, розтративши його на задоволення, азартні ігри і жінок.

Бояриня Морозова картина Сурикова

24 Апр 2013

Суриков Василь Іванович увійшов в історію російського художнього мистецтва як історичний живописець . У своїх картинах він намагався відобразити історію «рухому і творилась самим народом».

Фредерік Чайлд Хасс — американський художник-імпресіоніст

24 Апр 2013

Фредерік Чайлд Хасс (Frederick Childe Hassam) (1859-1935) народився в Дорчестері, штат Массачусетс. Його творчий шлях почався в дитинстві з відвідин уроків малювання. У листопаді 1872 бізнесу батька Хассама було завдано значної шкоди. Чайлд кинув школу, щоб допомогти своїй родині, і влаштувався на роботу в бухгалтерію видавництва «Little, Brown & Company». Він абсолютно не мав схильності […]

« Раньше