Новое на сайте

Архивы

Темы

Архив за Февраль 2013

« Раньше

Веселый карандаш

28 Фев 2013

Сегодня карандаш есть в каждом доме, с его помощью выполняют чертежи, рисуют, пишут стихи и просто делают пометки. Но мало кто знает о том, что ему поставлено много удивительных, оригинальных памятников. Итак, давайте же посмотрим, как такой «помощник» стал шедевром искусства.

Florian Nicolle французький художник-ілюстратор

27 Фев 2013

Незвичайні ілюстрації від французького художника Florian Nicolle. Недбалі лінії, плями, вставки з газет і листів є справжнім мотлохом, які нікуди не годяться, крім як на викид.

Чорно-біле фото тварин від Nicolas Evariste

27 Фев 2013

Вельми цікавий фотограф, який підходить до мистецтва фотографії з дуже незвичайного боку. Дивно, але професійної художньої зйомкою цей автор зайнявся зовсім недавно, буквально в 2006 році.

Аргентинський фотограф Juan Buhler

27 Фев 2013

Juan Buhler — відомий жанровий фотограф з Аргентини. Його коником є ​​зйомка звичайних вулиць. Він уміє знайти у звичайній натовпі людей те, що інші давно вже розучилися бачити. Те, що для вас є безликою масою йдуть у своїх справах людей, для аргентинського фотографа — справжнє джерело сюжетів. Мені особисто ці фотографії цікаво помічених сюжетів, в […]

Georg Grie неосюрреалізм

27 Фев 2013

Georg Grie — дуже відомий цифровий художник. Народився в 1962 році. У середовищі цифрових художників він є першим неосюрреалістом.

Саллі Манн чорно-біле фото

27 Фев 2013

Саллі Манн (Sally Mann) — Американський фотограф. Народилася 1 травня 1951 року в місті Лексінгтон. Здобула освіту в школі Putney School, в якій впритул вивчала різні художні традиції. Саме під час навчання вона і пристрастилася до фотографії і починала свої перші спроби професійної портретної фотографії .

Gabriel Moreno — іспанський художник

17 Фев 2013

Gabriel Moreno — це художник, який поєднує в своїй творчості багату фантазію і витонченість. Його роботи можуть бути названі предметами мистецтва, навіть, незважаючи на те, що свої малюнки він створює для глянцевих журналів.

Презентації з інформатики вчитель повинен представляти системно

17 Фев 2013

Важливе місце серед наочних посібників в освітньому процесі міцно зайняли презентації з інформатики . Під презентацією можна розуміти послідовну демонстрацію серії слайдів. Причому зміна кадрів у цьому випадку регулюється автором або демонстратором. Створення презентації вимагає від учителя не тільки володіння програмними засобами, що насправді не становить особливих труднощів, але і глибокого знання предмета, для якого […]

Забруднення навколишнього середовища

17 Фев 2013

Забруднення навколишнього середовища при швидкому темпі розвитку всього людства невпинно зростає. І без цих фотографій ми це чудово розуміємо, але вдіяти вже нічого не можемо. Забруднення землі збільшується з кожним днем, тому що людина вже не може зупинитися, так як зупинка розвитку означає повернення в минуле. Вчені всього світу ламають голову, як зробити прогрес менш […]

Максимюк Євген російський фотограф

17 Фев 2013

Максимюк Євген чимось нагадав мені Пітерського фотографа Олександра Петросяна . Жанрові сюжети з вулиць Російських міст. У його фотографіях потрібно шукати деталі. Іноді достатньо й побіжного погляду, але найчастіше, що б зрозуміти прихований зміст знімка, потрібно придивитися.

« Раньше