Новое на сайте

Архивы

Темы

Архив за Январь 2013

« Раньше

Картина або розпис стіни в якості подарунка

31 Янв 2013

Людині властиво любити все незвичайне, глибоке, оригінальне, що змушує задуматися і дозволяє не бути таким, як усі. Якщо ви ламаєте голову над подарунком близькій людині або колезі, наприклад, (да кому завгодно!) Подумайте над таким варіантом як картина або розпис в подарунок. Без сумнівів, мистецтво знають і люблять не всі, але якщо ви розвідаєте смаки та […]

Аніш Капур в Королівській Академії Мистецтв

31 Янв 2013

У Королівській Академії Мистецтв відбулася виставка відомого скульптора , якого звуть Аніш Капур. Треба сказати, що виставити свої твори в Royal Academy of Arts є вищим досягненням будь-якого художника або скульптора. Такого визнання домагаються одиниці і що б стати одним з них потрібно мати абсолютно неприборкану фантазію і дуже багато трудитися і працювати. Шість концептуальних […]

Cornacchia реалістичний сюрреалізм

31 Янв 2013

Дуже талановита російська художниця під псевдонімом Cornacchia. Cornacchia або Корначчі в перекладі з італійської означає Ворона.

Цифровий арт Neville Dsouza

31 Янв 2013

Неймовірне мистецтво уявляє художник Neville Dsouza. Цей майстер є цифровим художником, тобто працює в програмі фотошоп і інших графічних програмах, які допомагають йому створювати справжні шедеври. Фантастика і сюрреалізм в картинах цього майстра наділені неймовірною фантазією. Яскраві і барвисті вони кидаються в очі і змушують замислитися над тим, що сучасне мистецтво, зокрема цифрове, яке робиться […]

Гідності театрального бінокля

30 Янв 2013

Для цінителів театрального мистецтва магазин театральних біноклів пропонує різноманітність образотворчих оптичних приладів. Вишукані та витончені біноклі не залишать байдужою жодну жіночу натуру. Ідеальне класичне поєднання білого і чорного кольору з золотом і сріблом, доповнені золотим ланцюжком послужать додатковим аксесуаром до будь-якого вбрання вечірньої сукні.

Євген Ананійович Халдей

30 Янв 2013

Народився Е.Халдей в Донецьку в 1918 році. Будучи сиротою, він вже в 16 років почав працювати фотокореспондентом Фотохроніки ТАРС.

Значення листопада — природа восени

30 Янв 2013

Розвиток усього живого в природі це цілорічний процес, де в кожну пору року відбуваються певні сезонні зміни. Навесні природа прокидається, пробуджуються всі необхідні для росту процеси, які готують рослини до літнього сезону року. Восени ріст рослин уповільнюється, весь тваринний і рослинний світ починає підготовчі дії до довгого і холодного сезону року зимі. Птахи покидають рідні […]

Перов картини

30 Янв 2013

Перов Василь Григорович — великий російський художник, живописець. Народився 21 грудня 1833 року в Тобольську. Справжнє прізвище Перова була Кріденер, так як він був незаконним сином якогось барона Г. К. Кріденера. Прізвище або псевдонім Перов з’явилася вже пізніше — її дав майбутньому художникові вчитель грамоти.

Mi Chunmao китайський художник

30 Янв 2013

Завжди приємно подивитися на картини азіатських художників . Ось і Mi Chunmao ні крапельки не розчарував. Начебто кішки, кошенята, ну хто їх не малював!? Однак, коли цей художник привніс в картину тільки характерні для східного мистецтва риси, все стало так, ніби ти заново відкрив для себе загадковий світ кішок і собак.

Фотографії ВВВ

30 Янв 2013

Війна Союзу Радянських Соціалістичних Республік проти Німеччини та її союзників, якими тоді були: Болгарія, Угорщина, Італія, Румунія, Словаччина, Фінляндія, Хорватія, а потім і Японія тривала з 1941 року по 1945 рік.

« Раньше